Běh za sedmizubým hřebenem

1. 5. 2019

Oficiální reportáž najdete ZDE na YouTube.

Běh za sedmizubým hřebenem je kombinací silničního a terénního závodu. Oproti loňskému roku byla změna na trati, běželo se o 2 km méně, zato přidali kopečků – nastoupali jsme 230 m. Běželo se přes westernové městečko, přes boskovický hrad i zámek. Opravdu pěkná trasa – i počasí přálo. Běžel jsem pocitově, moc jsem to nehnal – šetřil jsem síly do kopců.

Dal jsem si za cíl to, co se mi vloni nepovedlo splnit – a sice doběhnout v TOP 10. A dneska se povedlo 6. místo mezi muži. Druhým cílem bylo v rámci týmového závodu za tým „Tréninková skupina Jana Kohuta“ zkusit zaútočit na příčky nejvyšší. To se nám také povedlo a skončili jsme na 3. místě. Lenka doběhla 8. mezi ženami, taky parádní výsledek.